Constant Contact Module (4.2.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Month
ug: ئاي

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Day
ug: كۈن

en: Configuration
ug: لايىھە
