Constant Contact Module (4.2.2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: List
da: Vis

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: API Key
da: API-nøgle

en: Month
da: Måned

en: Introduction
da: Introduktion

en: General
da: Generelt

en: Day
da: Dag

en: Configuration
da: Indstillinger

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Custom Fields
da: Brugerdefinerede felter

en: Lists
da: Lister

en: Select list
da: Valgliste

en: Check boxes/radio buttons
da: Afkrydsningfelter/radioknapper
