Constant Contact Module (4.2.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: List
km: បញ្ជី

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Month
km: ខែ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Check boxes/radio buttons
km: ប្រអប់​ធីក​/ប៊ូតុង​មួល
