Image Alt (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Fields
de: Felder

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
de: Der Titel erscheint als Tooltip, wenn der Benutzer den Mauszeiger über das Bild bewegt.

en: Alternative text
de: Alternativer Text

en: Image Alt
de: Bild-Alternativtext
