Image alt (1.1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Fields
hu: Mezők

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hu: A kép rövid leírása. Mindaddig ez a szöveg látszik a kép helyén, amíg az nem töltődik be. A képernyőolvasók számára akadálymentesség, a keresőrobotok számára pedig keresőoptimalizálás miatt fontos.
