Image alt (1.1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Fields
nl: Velden

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Dit is van belang voor toegankelijkheid.
