Image Approval (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Approved
gl: Aprobado
