Image Approval (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព
