Image Approval (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان
