Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί
