Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Media
hi: मीडिया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में
