Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás
