Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
