Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par
