Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
