Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация
