Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль
