Image Blurry Placeholder (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Media
vi: Phương tiện

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu
