Image Blurry Placeholder (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
