Image Blurry Placeholder (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Media
de: Medien

en: Configuration
de: Konfiguration

en: About
de: Über

en: Use blurry placeholder
de: Unscharfe Platzhalter verwenden
