Image Blurry Placeholder (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
