Image Blurry Placeholder (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
