Image Blurry Placeholder (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
