Image Blurry Placeholder (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: About
sk: Informácie o
