Image Blurry Placeholder (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: About
ja: アバウト
