Image Entity Browser (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
