Image Entity Browser (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Remove
th: เอาออก

en: Search
th: ค้นหา

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Media
th: สื่อ

en: Select
th: เลือก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
