Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Remove
bg: Премахни

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Upload
bg: Трансфер

en: Media
bg: Медия

en: Select
bg: Избери
