Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Search
cs: Hledat

en: Filename
cs: Název souboru

en: Upload
cs: Nahrát

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Select
cs: Vybrat

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Library
cs: Knihovna

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
