Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Remove
da: Fjern

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Filename
da: Filnavn

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Select
da: Vælg

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Library
da: Bibliotek

en: Upload a new file
da: Upload en ny fil

en: Asc
da: Stigende
