Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Remove
de: Entfernen

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Filename
de: Dateiname

en: Upload
de: Hochladen

en: Media
de: Medien

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Select
de: Auswählen

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Library
de: Bibliothek

en: Upload a new file
de: Eine neue Datei hochladen

en: Select Image
de: Bild auswählen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Entity browser
de: Entitäten-Browser

en: Displays a preview of a file.
de: Vorschau einer Datei anzeigen.
