Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Remove
fr: Retirer

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Upload
fr: Transférer

en: Media
fr: Média

en: Sort by
fr: Trier par

en: Select
fr: Sélectionner

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Upload a new file
fr: Transférer un nouveau fichier

en: Master
fr: Principal

en: Image browser
fr: Explorateur d'images
