Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Upload
hi: अपलोड

en: Media
hi: मीडिया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Library
hi: लाइब्रेरी
