Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Library
hu: Könyvtár

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Displays a preview of a file.
hu: Egy kép előnézetét jeleníti meg.
