Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Remove
id: Hapus

en: Search
id: Pencarian

en: Filename
id: Nama berkas

en: Upload
id: Unggah

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Select
id: Pilih

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Library
id: Pustaka

en: Asc
id: Urutan turun
