Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
