Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Remove
oc: Levar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Select
oc: Seleccionar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
