Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Remove
ps: لركول

en: Search
ps: لټون

en: Upload
ps: پورته کول

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Select
ps: غوره

en: - All -
ps: - ټول -
