Image Entity Browser (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Search
te: వెతుకు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
