Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Remove
ca: Elimina

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Upload
ca: Puja

en: Media
ca: Multimèdia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: Upload a new file
ca: Carrega un nou fitxer

en: Master
ca: Mestre
