Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
