Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Remove
ja: 削除

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Upload
ja: アップロード

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Select
ja: 選択

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Library
ja: ライブラリー

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity browser
ja: エンティティブラウザー
