Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Remove
jv: Buwang

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Upload
jv: Unggah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
