Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
