Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Remove
nn: Fjern

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Upload
nn: Last opp

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek

en: Upload a new file
nn: Last opp ei ny fil
