Image Entity Browser (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Remove
ru: Удалить

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Filename
ru: Имя файла

en: Upload
ru: Закачать

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Select
ru: Выбрать

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Library
ru: Библиотека

en: Upload a new file
ru: Загрузить новый файл

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Image browser
ru: Браузер изображений

en: Entity browser
ru: Обозреватель сущностей
