Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Filename
be: Назва файла

en: Upload
be: Загрузіць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Select
be: Выбраць
