Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Upload
bn: আপলোড

en: Media
bn: মাধ্যম
