Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Remove
he: הסרה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Filename
he: שם קובץ

en: Upload
he: העלאה

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Select
he: בחר

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Library
he: ספריה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
