Image Entity Browser (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Remove
it: Elimina

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Filename
it: Nome file

en: Upload
it: Carica

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Select
it: Scegliere

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Library
it: Biblioteca

en: Upload a new file
it: Caricamento nuovo file

en: Master
it: Principale
